Na stronie internetowej www.ogienniepodleglosci.pl właśnie ruszyły zgłoszenia do Ognia Niepodległości – niezwykłej akcji uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości, do której zaprasza Druh Przewodniczący ZHR, hm. Grzegorz Nowik:

W nocy z 10 na 11 listopada 2018 roku, w całej Polsce zapłoną ogniska dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Właśnie ruszyły ogólnopolskie zgłoszenia do tej niezwykłej akcji!

Nie musisz należeć do drużyny harcerskiej, aby rozpalić Ogień Niepodległości! Zbierz rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, namów mieszkańców swojej miejscowości i wspólnie zorganizujcie to wyjątkowe ognisko!

Aby dołączyć do akcji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zamieścić informację o swoim ognisku na specjalnej internetowej mapie tak, aby inni mogli z łatwością dołączyć do Twojego wydarzenia.

Koordynatorzy projektu proszą o przemyślenie miejsca na ognisko, a najlepiej skonsultowanie go z organizatorami akcji, którzy doradzą, gdzie zorganizować wydarzenie, aby było ono bezpieczne dla wszystkich jego uczestników.

Więcej informacji o akcji Ogień Niepodległości znajdziesz tutaj. Nie czekaj i już dziś dołącz do akcji – bo wyjątkowy jubileusz wymaga wyjątkowej oprawy!