Droga Druhno Drużynowa, drogi Druhu Drużynowy!

Rozpoczyna się wielkanocny czas zadumy i radości, a my spieszymy do Ciebie z najnowszą porcją informacji dotyczących programu Niepodległa.

Sprawdź swoją skrzynkę mailową – wszystko, co najważniejsze, znajdziesz w załącznikach do wysłanego przez nas maila, przeczytaj je uważnie. A poniżej krótki spis treści.

Drużyna Niepodległej – zadanie na 3 maja

Przypominamy, że aby zdobyć miano Drużyny Niepodległej, należy zrealizować program Organizacji: Skry Niepodległości lub Płomień Niepodległości oraz wykonać zadania okolicznościowe jednakowe dla całego ZHR. Wielkimi krokami zbliża się pierwsze z wielkich świąt Rzeczypospolitej – święto Roztropności 3 maja. Otwórz załącznik i dowiedz się, jakie zadanie czeka na Twoją drużynę.

Mapa Skier Niepodległości

Droga Druhno Drużynowa! Przypominamy, że już działa strona internetowa, przez którą można składać meldunki z wykonania zadania Ślad Mapy. Wejdź na www.skry.zhr.pl i zostaw z drużyną swój Ślad.

Niech nas zobaczą!

Przypominamy o tym, aby informować o wszystkich działaniach związanych z Programem Niepodległa. Niech nas zobaczą, niech o nas usłyszą! Obowiązujące hasztagi to: #Niepodlegla , #NiepodleglaZhr , #SkryNiepodleglosci , #PlomienNiepodleglosci.

Przelej krew dla Niepodległej

Druhowie z Małopolski zaproponowali niezwykły sposób na uczczenie jubileuszu Niepodległości: 100 litrów na 100-lecie! O co chodzi?

Otwórz załącznik i dowiedz się więcej o ogólnopolskiej akcji krwiodawstwa – koordynator projektu, phm. Paweł Pyzik napisał do Ciebie specjalny list. W załącznikach znajdziesz także opis akcji oraz list, który możesz rozesłać do rodziców swoich harcerek/harcerzy.

Masz pytania? Wątpliwości? Pisz śmiało na: niepodlegla@zhr.pl