W ramach programu Płomień Niepodległości drużyny harcerzy i gromady zuchów rywalizują ze sobą, zbierając punkty za wykonanie rozmaitych zadań. W ostatnim czasie 2 Mazowiecka Drużyna Harcerzy przeprowadziła grę terenową, podczas której postawiła przed zastępami pewne niełatwe do zrealizowania zadanie.

„W sobotę 10 Marca, realizując Program Niepodległa, spotkaliśmy się całą drużyną na grę, podczas której nasi harcerze przygotowywali się do Powstania Wielkopolskiego. Po drodze musieli wykonać wiele zadań, a zwieńczeniem ich zmagań było zrobienie świecy dymnej. Nie wszystkim od razu się udało, ale na końcu każdy zastęp zrobił i odpalił swoją świece. Podczas zmagań na prowadzenie wyszedł zastęp Żbików”.

Młodzi alchemicy

#PlomienNiepodleglosciW sobotę 10 Marca, realizując program niepodległa, spotkaliśmy się całą drużyną na grę, podczas której nasi harcerze przygotowywali się do Powstania Wielkopolskiego. Po drodze musieli wykonać wiele zadań, a zwieńczeniem ich zmagań było zrobienie świecy dymnej. Nie wszystkim od razu się udało, ale na końcu każdy zastęp zrobił i odpalił swoją świece. Podczas zmagań na prowadzenie wyszedł zastęp Żbików.

Opublikowany przez 2 Mazowiecka Drużyna Harcerzy 25 marca 2018