Tylko dzisiaj do północy można zapisywać się na Zlot z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Zapisów można dokonać poprzez specjalny formularz na stronie zlotu, ale – uwaga! Nie każdy może się zgłosić!

Zlot ZHR z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego odbędzie się od 27 do 29 grudnia w Poznaniu. Do wzięcia w nim udziału zaproszone są wszystkie drużyny harcerek i harcerzy działające na terenie Okręgu Wielkopolskiego, Zastępy Zastępowych oraz drużyny wędrownicze z całej Polski. Możliwe są także zgłoszenia indywidualne – więcej tutaj.

Dodatkowo, na grę terenową, która odbędzie się 29 grudnia, zaproszone są wszystkie gromady zuchowe z Okręgu Wielkopolskiego.

Jak się zgłosić?

1. Zgłoszenia zobowiązują do późniejszej wpłaty za podaną ilość osób (wpłaty należy uiścić do dnia 5 grudnia).
  2. Nieterminowe zgłoszenie skutkuje brakiem możliwości otrzymania gadżetów i koszulek zlotowych.
  3. Dla wszystkich zgłoszeń grupowych na cały zlot (drużyny harcerskie, ZZ-ty, drużyny wędrownicze) wymagane jest przesłanie dokładnej listy uczestników.
  4. Listę uczestników należy przygotować na podstawie TEGO PLIKU. Plik należy zapisać plik wg. klucza „SKRÓCONY NUMER_NAZWA DRUŻYNY” np. 12 PDH_GROTA.
  5. Bardzo ważne jest, aby przygotować ten plik wcześniej, gdyż trzeba go będzie przesłać w trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego.
  6. Aby dokonać ostatecznego zgłoszenia należy wypełnić właściwy formularz:

Wszyscy uczestnicy zlotu wezmą udział w oficjalnych obchodach państwowych, a także w grach miejskich i warsztatach. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na polskawielkopolska.zhr.pl i poznaj pełen program zlotu!