Zbierz swoją rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, mieszkańców Twojej miejscowości i rozpal w nocy z 10 na 11 listopada ognisko na cześć Polski niepodległej! Rejestrację zaczynamy już za tydzień, 2 października!

Tak Ogień Niepodległości wyglądał rok temu, w nocy z 10 na 11 listopada 2017 roku, kiedy harcerze ZHR w całej Polsce przeprowadzili akcję pilotażową tego pomysłu. Teraz zapraszamy do udziału całe społeczeństwo!

Nie musisz należeć do drużyny harcerskiej, aby rozpalić Ogień Niepodległości!

Aby dołączyć do akcji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, którzy zostanie udostępniony na stronie internetowej Ognia Niepodległości już za tydzień, 2 października!

Koordynatorzy projektu proszą o przemyślenie miejsca na ognisko, a najlepiej skonsultowanie go z organizatorami akcji, którzy doradzą, gdzie zorganizować wydarzenie, aby było ono bezpieczne dla wszystkich jego uczestników.

Więcej informacji o akcji Ogień Niepodległości znajdziesz tutaj. Nie czekaj i już dziś dołącz do akcji – bo wyjątkowy jubileusz wymaga wyjątkowej oprawy!