Z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości oraz Roku Harcerstwa w Polsce przygotowaliśmy dla Was coś niezwykłego! Z radością przekazujemy w Wasze ręce oficjalną płytę ZHR „Harcerska Piosnka”.

Na płycie, która jest również dostępna na naszej stronie internetowej,  prezentujemy 14 harcerskich piosenek w całkiem nowych aranżacjach. Usłyszycie m.in. Ramię pręż, Zielony płomień, Mały obóz, Krajkę. Wykonawcami są muzycy polskiej estrady – obecni i byli członkowie XXI Krakowskiego Muzycznego Szczepu „Słowiki” ZHR im. Karola Szymanowskiego.

Projekt jest współfinansowany w ramach projektu Narodowego Centrum Kultury  „Kultura – Interwencje 2018”, jest także objęty Protektoratem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Wsparcie finansowe otrzymaliśmy również od Stowarzyszenia Phari – grupy żeglarzy otwartych na nowe działania i nietuzinkowe projekty. Swoim zamiłowaniem do sportu i żeglugi łączą środowiska i pokolenia. W Stowarzyszeniu Phari pasja łączy się z dobrą zabawą, a żeglarstwo jest dostępne dla każdego, kto chce poczuć wiatr we włosach!
Chcesz dowiedzieć się więcej o Stowarzyszeniu Phari? Odwiedź stronę www.phari.pl lub profil stowarzyszenia na Facebooku i wyrusz w swoją własną żeglarską przygodę!
Tekst: Anna Sułkowska.