Pamiętacie pierwsze zadanie na miano Drużyny Niepodległej? 8 Szczecińska Drużyna Harcerek wysłała list do Kanady z okazji święta 3 maja i otrzymała na niego odpowiedź!

Harcerki z 8 SDH „Świt” napisały list do druhen ze szczepu ZHP „Wieliczka” działającego na co dzień w Kanadzie.

List nie tylko dotarł do adresatek, ale nawet doczekał się odpowiedzi w postaci wspólnego zdjęcia druhen z Kanady. Oczywiście nie mogło zabraknąć tego, co najważniejsze, czyli biało-czerwonej flagi.

A pamiętacie, na czym polegało drugie zadanie na miano Drużyny Niepodległej? Jeśli nie, zajrzyjcie tutaj. Już wkrótce Drużyny otrzymają informację o ostatnim, trzecim zadaniu. Trzymajcie rękę na pulsie!

Wykonywanie zadań na miano Drużyny Niepodległej to nie jedyny sposób na pracę z drużyną w Roku Niepodległej! Wejdź w zakładkę Inspiracje i sprawdź pomysły na wędrówki, niepodległościowe ogniska i gawędy!