Już za kilka dni będziemy obchodzić 100-tną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. 27 grudnia zjedzie do Poznania także ponad 1000 harcerzy z całego kraju, aby wziąć udział w zlocie, który upamiętnia to niezwykłe wydarzenie w historii Polski.

Do studia Wielkopolskiej Telewizji Kablowej przyjęli zaproszenie phm. Kacper Kozanecki, Komendant Zlotu Powstania Wielkopolskiego oraz pwd. Jadwiga Minksztym, którzy opowiadają nie tylko o samym zlocie, ale także o tym, co harcerze przygotowali dla wszystkich mieszkańców Poznania – czyli m.in. o wielkiej grze miejskiej śladami powstania.

Całość programu można obejrzeć klikając w poniższy link: Zlot Powstania Wielkopolskiego w „Wieczorze WTK”

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na fanpage Zlotu Powstania Wielkopolskiego i wczuj się w atmosferę tych nadchodzących dni!