Już za chwilę wyjedziemy na obozy, na których czekają nas dziesiątki ognisk. Oddajemy w Wasze ręce wydany przez ZHR Śpiewnik Pieśni Niepodległej z komentarzami historycznymi. Drukujcie, śpiewajcie i opowiadajcie inspirujące gawędy!

Śpiewnik został wydany z okazji inauguracji przez ZHR obchodów „Setnej Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości”, która miała miejsce w Krakowie w październiku 2017 r. Składają się na niego 44 pieśni, opatrzone komentarzem historycznym prof. dr hab. hm. Grzegorza Nowika, Przewodniczącego ZHR.

POBIERZ PLIK: Śpiewnik Pieśni Niepodległej

Wydawca: Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Warszawa 2017. Autor: Przewodniczący ZHR – prof. dr hab. hm. Grzegorz Nowik. Projekt okładki: hm. Andrzej Jaworski. Redakcja tekstu: dr Adam Kromer, hm. Przemysław Stawicki. DTP: hm. Grzegorz Nowik (Wydawnictwo ZHR). Wszelkie prawa zastrzeżone. © Wydawnictwo ZHR, Warszawa 2017, © Grzegorz Nowik. ISBN: 978-83-87899-49-3.

Szukasz pomysłów na letnie wędrówki z drużyną? Zajrzyj do działu Inspiracje i poznaj niepodległościowe szlaki w całej Polsce!